O FIRMIE

Producent lamówek – o nas

Firma „Alpa” zdobyła wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji materiałów krawieckich oraz usług takich jak obróbka dodatków z różnego rodzaju tkanin. Działamy na rynku od 1995 r., dzięki czemu mamy niezbędną wiedzę oraz kwalifikacje. Pozwala nam to na efektywną współpracę z klientami opartą o kompleksowe doradztwo.

Lamówki – producent z doświadczeniem

Nasza oferta obejmuje:


W naszym sklepie stacjonarnym znajdują się również takie materiały jak: taśma do lamówki czy wstążki atłasowe.

Wszystkie oferowane przez nas produkty występują w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z łatwością można wybrać takie, które będą najbardziej odpowiednie dla wykończenia danego projektu. Na przykład oferowane przez nas lamówki do firan mogą wystąpić w wielu różnych odcieniach – od ciemnych do tych najjaśniejszych. Dla klientów przygotowaliśmy darmowy katalog, w którym znajduje się informacja o dostępnych kolorach i wzorach poszczególnych produktów.

Lamówki – wykonywane usługi

Oprócz sprzedaży materiałów i dodatków krawieckich wykonujemy również także usługi dostosowane do potrzeb klientów. Proponujemy:


Dysponujemy nowoczesnym zapleczem maszynowym, dzięki czemu wykonujemy nawet najdrobniejsze przeróbki materiałów. Realizujemy indywidualne zamówienia dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań. Dzięki temu możemy pochwalić się szerokim gronem zadowolonych klientów.