BAWEŁNA

Lamówka bawełniana – producent Alpa

Bawełna to jeden z najbardziej popularnych materiałów – wykorzystywany także do produkcji wszelkiego rodzaju dodatków krawieckich, które oferujemy w naszym sklepie. Lamówki bawełniane znajdują zastosowanie przede wszystkim podczas wykańczania brzegów w takich produktach jak: odzież dziecięca, pokrowce, torby, pościele.

Materiał ten, podobnie jak lamówka wiskozowa, wyróżnia się dużą trwałością oraz odpornością. Dzięki temu jest chętnie wybierany przez producentów ubrań czy zakłady krawieckie.

W naszej ofercie znajdują się zarówno produkty takie jak lamówka zaprasowana, jak i niezaprasowana, a także wypustka ze sznurkiem.

Wszystkim osobom poszukującym bardziej oryginalnych rozwiązań proponujemy lamówki skóropodobne, które będą pasowały nie tylko do produktów ze skaju, ale również swetrów i produktów z grubszych dzianin.

Oferujemy także różne szerokości produktu zaprasowanych: 8, 10, 12, 16, 18, 20, 25, 30, 40, 50, w zależności od jego przeznaczenia. Zachęcamy do sprawdzenia palety dostępnych kolorów.


Paleta dostępnych kolorów: